Izolacje natryskowe w Sompolnie

Niezwykle miło jest nam Cię gościć na naszej stronie internetowej! Zapewne szukasz sprawdzonej i zaufanej firmy, zajmującej się ocieplaniem domów w Sompolnie? Nie mogłeś lepiej trafić! Sprawdź naszą ofertę i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Ocieplanie domu – z czym to się je?

Jeśli Twój dom nie został specjalnie skonstruowany pod kątem zatrzymywania ciepła w domu, to bez problemu możesz obniżyć rachunki za energię stosując naszą izolację natryskową.

Wiele starszych domów ma mniej izolacji niż domy zbudowane dzisiaj, ale nawet dodanie izolacji do nowszego domu może się zwrócić w ciągu kilku lat.

Ocieplanie ścian – czy musisz je wykonać?

Aby ustalić, czy koniecznie musisz zainstalować dodać izolacje natryskową w twoim domu, musisz najpierw dowiedzieć się, ile lat ma obecna izolacja twojego domu oraz gdzie się znajduje. Wykwalifikowany audytor energetyczny jest w stanie ustalić konieczność i metodę izolacji w maksymalnie godzinę! Ocena energetyczna, znana również jako audyt energetyczny domu, pomoże również zidentyfikować obszary domu, które wymagają izolacji powietrznej.

Ocieplanie dachów – czy pomoże utrzymać więcej ciepła?

Zdecydowania tak! jeżeli zainwestujesz w izolację natryskową z pewnością uda ci się przez to zredukować koszty na opale. Izolacje natryskowe pianką pur to idealne rozwiązane dla każdej rodzimy która chcę szybko i skutecznie zredukować swoje opłaty.  

Izolacja pianką PUR – ile to kosztuje?

Natrysk pianki poliuretanowej otwartokomórkowej do 10 cm grubości-34,00 zł/m2

Natrysk pianki poliuretanowej otwartokomórkowej między 10 a 15cm grubości - 44,00 zł/m2

Natrysk pianki poliuretanowej otwartokomórkowej między 17 a 20 cm grubości-49,00 zł/m2

Natrysk pianki poliuretanowej otwartokomórkowej 25 cm grubości-,57,00 zł/m2


Natrysk  pianki poliuretanowe zamkniętokomórkowej- 3cm/55zł,

Natrysk  pianki poliuretanowe zamkniętokomórkowej- 5cm/75zł,

Natrysk  pianki poliuretanowe zamkniętokomórkowej- 10cm/150zł,

Natrysk  pianki poliuretanowe zamkniętokomórkowej- 15cm/225zł,

Natrysk  pianki poliuretanowe zamkniętokomórkowej- 20cm/300zł.

Spotkajmy się w Sompolnie

Nasza firma mieści się w Koninie lecz z przyjemnością przyjedziemy do Twojego biura, domu lub innego dogodnego dla Ciebie miejsca w Sompolnie, zwłaszcza że do Sompolna mamy dosłownie 20 min jazdy  .